Школа юных архітэктараў і дызайнераў

Жадаеш стаць архітэктарам? Жадаеш стаць дызайнерам?

Школа юных архітэктараў і дызайнераў - гэта практычныя курсы для навучэнцаў, якія жадаюць пашырыць свой кругагляд, зразумець асновы архітэктуры і дызайну.

Задача школы юных архітэктараў і дызайнераў - развіццё натуральных творчых здольнасцяў дзіцяці, яго асацыятыўнага, прасторавага і праектнага мыслення.

Праграма навучання ў Школе юных архітэктараў і дызайнераў накіравана на падрыхтоўку патэнцыйных абітурыентаў, арыентаваных на атрыманне архітэктурнай адукацыі, творчае развіццё асобы школьнікаў, далучэнне іх да нацыянальнай культуры.

ПРАДМЕТЫ НАВУЧАННЯ:

• архітэктурна-дызайнерскае праектаванне;
  • асновы аб'ёмна-прасторавай кампазіцыі;
  • асновы мадэлявання і макетавання;
  • малюнак, жывапіс, каларыстыка;
  • пытанні гісторыі мастацтва, дызайну і архітэктуры;

У школу прымаюцца навучэнцы 6-10 класаў

Заняткі ў школе праводзяць высокакваліфікаваныя выкладчыкі з ліку прафесарска-выкладчыцкага складу БНТУ.

Пасля паспяховага асваення вучэбнай праграмы навучэнцам школы выдаецца пасведчанне аб дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі па падставах, устаноўленых Кодэксам Рэспублікі Беларусь аб адукацыі.

Альбом выпускнікоў шостага выпуску школы

Альбом выпускнікоў сёмага выпуску школы

Заняткі адзін раз у тыдзень (4 акадэмічныя гадзіны).

Навучанне платнае.

Прыём заяў з 26 снежня 2022 г. па 3 студзеня 2023 г.

Пачатак заняткаў з 9 студзеня 2023 г. па 31 траўня 2023 г.

Дадатковую інфармацыю аб школе і кошце навучання вы можаце знайсці па ніжэйпрыведзеных тэлефонах або адрасе:

КАНТАКТЫ:

Адрас: г. Мінск, пр. Незалежнасці, 65, навучальны корпус №3 (БНТУ), каб. 211
Тэл. +375 17 293-91-60
E-mail: iifomobntu@bntu.by

Кіраўніцтва
220013 г. Мінск, пр. Незалежнасці, 65, навучальны корпус №3
Час працы
пн-чт 8:15–17:30 пт 8:15-16:15
Кіраўніцтва
Кантакты
Гарачая лінія
272 39 25 Подготовительные курсы 255 76 71
Па пытаннях атрымання даведак
Па пытаннях засялення ў інтэрнат
Усе кантакты
Абітурыент?
Выбірай спецыяльнасць!
Аб'ява
26 красавіка 2024 11:06
ПАЛАЖЭННЕ аб правядзенні алімпіяды па матэматыцы ў Беларускім нацыянальным тэхнічным універсітэце
Алімпіяда па матэматыцы ў БНТУ ў 2024 годзе праводзіцца на базе кафедры "Вышэйшая матэматыка" факультэта інфармацыйных тэхналогій і робататэхнікі на падставе загада рэктара БНТУ аб правядзенні алімпіяды па матэматыцы. Агульнае кіраўніцтва арганізацыяй і правядзеннем алімпіяды ажыццяўляе загадчык кафедры "Вышэйшая матэматыка". Мэта правядзення алімпіяды: актывізацыя творчых здольнасцей, стымуляванне актыўнасці студэнтаў у вывучэнні матэматыкі, стварэнне студэнцкай каманды для ўдзелу ў рэспубліканскіх і міжнародных алімпіядах па матэматыцы, абмен вопытам па методыцы выкладання матэматыкі, выяўленне студэнтаў, здольных займацца навукова-даследчай дзейнасцю.
27 лістапада 2023 8:18
Размоўны клуб: Давайце размаўляць па-руску!
Галоўная мэта гутарковага клуба - зносіны на рускай мове. У нефармальнай абстаноўцы вы зможаце: Разнастаіць вывучэнне мовы Палепшыць свае навыкі гутарковай гаворкі Весела і з карысцю правесці час.
Кафедра белорусского и русского языков
19 чэрвеня 2023 15:47
Тэсціраванне па рускай мове як замежнай і беларускай мове як замежнай
Рэспубліканскі інстытут вышэйшай школы паведамляе, што замежныя грамадзяне могуць прайсці сертыфікацыйнае тэсціраванне па рускай мове як замежнай і беларускай мове як замежнай.
Факультет международного сотрудничества
Дадаць аб'яву Дадаць