Ганаровыя ветэраны БНТУ

Фатаграфія

Прозвішча, імя, дата прысваення,

№ пасведчанні

Пасада

на момант прысваення

1.

Хрусталёў

Барыс

Міхайлавіч

Пасведчанне №1

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Загадчык кафедры "Цеплагазазабеспячэнне і вентыляцыя" ФЭС

 

2.

АКЕЛЬЕЎ

Валерый

Дзмітрыевіч

Пасведчанне №12

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

«Цеплагазазабеспячэнне і вентыляцыя» ФЭС

 

3.

КАЧАНАЎ

Ігар

Уладзіміравіч

Пасведчанне №13

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Заведуючы кафедрай

"Гідратэхнічнае і энергетычнае будаўніцтва, водны транспарт і гідраўліка" ФЭС  

4.

РУКЦЭШЭЛЬ

Алег

Сцяпанавіч

Пасведчанне №2

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

«Аўтамабілі» АТФ

 

5.

ГУСЬКОВ

Валерый

Уладзіміравіч

Пасведчанне №3

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

«Трактары» АТФ

 

6.

Кухаронак

Георгій

Міхайлавіч

Пасведчанне №4

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

"Рухавікі ўнутранага згарання" АТФ

 

7.

Кане

Марк

Майсеевіч

Пасведчанне №5

(Рашэнне савета БНТУ, пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

"Тэхналогія машынабудавання" МСФ

 


8.

КЕРЖАНЦОВА

Людміла

Фёдараўна

Пасведчанне №6

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Дацэнт кафедры

"Парашковая металургія, зварка і тэхналогія матэрыялаў" МТФ

 

9.

ФІРАГА

Браніслаў

Іосіфавіч

Пасведчанне №7

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

"Электрапрывад і аўтаматызацыя прамысловых установак і тэхналагічных комплексаў" ФІТР

10.

Сілюк

Сцяпан

Макаравіч

Пасведчанне №8

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

"Электрычныя станцыі" ЭФ

 

11.

КАРАТКЕВІЧ

Міхаіл

Андрэевіч

Пасведчанне №9

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

"Электрычныя сістэмы" ЭФ

 

 

12.

Шамкаловіч

Уладзімір

Іванавіч

Пасведчанне №10

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

"Лазерная тэхніка і тэхналогіі" ПСФ

 

13.

ПАСТУШКАЎ

Генадзь

Паўловіч

Пасведчанне №11

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

«Масты і тунэлі» ФТК

 

14.

ШЫРОКІ

Генадзь

Цітовіч

Пасведчанне №14

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

«Будаўнічыя матэрыялы і тэхналогія будаўніцтва» СФ

 

15.

ЗВЯРОЎ

Уладзімір

Фёдаравіч

Пасведчанне №15

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Заведуючы кафедрай

«Будаўнічыя канструкцыі» СФ

 

16.

БАРЫСЕВІЧ

Арсеній

Аляксандравіч

Пасведчанне №16

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Заведуючы кафедрай

«Геатэхніка і будаўнічая механіка» СФ

 

17.

Сідаровіч

Яўген

Мечыслававіч

Пасведчанне №17

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 02.10.2020)

Прафесар кафедры

«Геатэхніка і будаўнічая механіка» СФ

 

18.

ПАРМОН

Рамуальд

Якаўлевіч

Пасведчанне №18

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 5 ад 28.12.2020)

Дырыжор народнага калектыву аддзела мастацкай творчасці ўпраўлення па справах культуры БНТУ

19.

КАРНІЦКІ

Мікалай

Барысавіч

Пасведчанне №19

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Загадчык кафедры «Цеплавыя электрычныя станцыі» ЭФ

 

20.

Купрыянчык

Анатоль

Антановіч

Пасведчанне №20

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Дацэнт кафедры "Аўтамабільныя дарогі" ФТК

 

21.

ТУРЧАНКА

Аляксандр

Іванавіч

Пасведчанне №21

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Загадчык лабараторыі кафедры "Цеплагазазабеспячэнне і вентыляцыя" ФЭС

 

22.

АНУФРЫЕЎ

Юры

Віктаравіч

Пасведчанне №22

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Начальнік службы бяспекі БНТУ

 

23.

АЎЧЫНІКАВА

Тамара

Васільеўна

Пасведчанне №23

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Загадчыца архіва БНТУ

 

24.

Мацюш

Вера

Анатольеўна

Пасведчанне №24

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Бібліятэкар 2 катэгорыі НБ БНТУ

 

25.

ТЫЛЕЦКАЯ

Вера

Іванаўна

Пасведчанне №25

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

 

Загадчыца сектара (бухгалтэрыя)

 

26.

Стэльмах

Віктар

Іванавіч

Пасведчанне №26

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 12 ад 23.06.2022)

Загадчык лабараторыі кафедры "Машыны і тэхналогія ліцейнай вытворчасці" МТФ

 

27.

Бусел

Барыс

Усціновіч

Пасведчанне №27

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 30.09.2022)

Дацэнт кафедры "Аўтамабілі" АТФ

 

28.

Дзячок

Пётр

Іванавіч

Пасведчанне №28

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 30.09.2022)

Прафесар кафедры "Цеплагазазабеспячэнне і вентыляцыя" ФЭС

 

29.

АНТЫМЕНЮК

Аляксандр

Пятровіч

Пасведчанне №29

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 1 ад 30.09.2022)

Загадчык лабараторыі кафедры "Трактары" АТФ

 

30.

Бельскі

Іван

Уладзіміравіч

Пасведчанне №30

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 2 ад 25.11.2022)

Дэкан спартыўна-тэхнічнага факультэта

 

31.

Пракапенка

Уладзімір

Рыгоравіч

Пасведчанне №31

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 2 ад 25.11.2022)

Дацэнт кафедры "Электрычныя сістэмы" ЭФ

 

32.

Старжынскі

Валерый

Паўловіч

Пасведчанне №32

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 2 ад 25.11.2022)

Прафесар кафедры "Філасофскія вучэнні" ФТУГ

 

33.

АПЕЙКА

Вольга

Фёдараўна

Пасведчанне №33

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 5 ад 27.01.2023)

Дацэнт кафедры "Электрапрывад і аўтаматызацыя прамысловых установак і тэхналагічных комплексаў" ФІТР

34.

ЛІЎШЫЦ

Юры

Яўгенавіч

Пасведчанне №34

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 5 ад 27.01.2023)

Дацэнт кафедры «Работатэхнічныя сістэмы» ФІТР

 

35.

БРАНКЕВІЧ

Наталля

Пятроўна

Пасведчанне №35  

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 5 ад 27.01.2023)

Інжынер-электронік 1 катэгорыі кафедры «Прамысловая цеплаэнергетыка і цеплатэхніка» ЭФ


36.

АКІМАВА

Лідзія

Віктараўна

Пасведчанне №36

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 9 ад 24.05.2023)

Дацэнт кафедры "Сацыяльнае кіраванне" ФТУГ

 

37.

Дубовік

Аляксандр

Канстанцінавіч

Пасведчанне №37

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 9 ад 24.05.2023)

Дацэнт кафедры "Сацыяльнае кіраванне" ФТУГ

 

38.

ВЕРШЫНА

Георгій

Аляксандравіч

Пасведчанне №38

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 4 ад 09.12.2023)

Генеральны дырэктар Навукова-тэхналагічнага парка «Палітэхнік»

39.

БЯРОЗАЎСКІ

Мікалай

Іванавіч

Пасведчанне №39

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 4 ад 09.12.2023)

Прафесар кафедры «Горныя машыны» ФДДІЭ

40.

Лазарэнкаў

Аляксандр

Міхайлавіч

Пасведчанне №40

(Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 5 ад 29.12.2023)

Загадчык кафедры "Ахова працы" МТФ

 

41.

Бабкоў

Уладзімір

Андрэевіч

Пасведчанне № 41

( Рашэнне рады БНТУ,

пратакол № 8 ад 29.03.2024)

Прафесар кафедры "Сацыяльнае кіраванне" ФТУГ